Movies
Ratings
432
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0