Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.0