Movies
Ratings
193
Best ChefRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5