Series
Ratings
50
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0