Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0