Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5