Movies
Ratings
986
DuneRated ★ 3.5
Ten MonthsRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 3.5
Our BodyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5