Series
Ratings
141- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5