Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0