Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0