Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5