Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 0.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0