Titles you rated
 Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0 Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
 ElioRated ★ 3.0 ElioRated ★ 3.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Carry OnRated ★ 2.0 Carry OnRated ★ 2.0
 Hidden FiguresRated ★ 3.5 Hidden FiguresRated ★ 3.5
 DamselRated ★ 2.5 DamselRated ★ 2.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 Moana 2Rated ★ 4.0 Moana 2Rated ★ 4.0
 Peter PanRated ★ 2.0 Peter PanRated ★ 2.0
 Small FryRated ★ 3.0 Small FryRated ★ 3.0
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 Partysaurus RexRated ★ 4.0 Partysaurus RexRated ★ 4.0