Movies
Ratings
555
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0