Titles you rated
SnowdenRated ★ 2.5
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 2.5
Cop LandRated ★ 2.5
Mad MaxRated ★ 3.0
AlligatorRated ★ 3.0
Across the UniverseRated ★ 3.0
Chasing AmyRated ★ 3.0
Jean de FloretteRated ★ 3.5
The Color of MoneyRated ★ 3.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.0
Fast Times at Ridgemont HighRated ★ 3.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
No Way OutRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 3.0
The Postman Always Rings TwiceRated ★ 3.0
The Marriage LifeRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0