Series
Ratings
140
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.5
HERORated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0