Titles you rated
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 4.0- Dragon LeagueRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 5.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 5.0
- Super RookieRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Dodge DanpeiRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0