Titles you rated
ItRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Crazy First LoveRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
RageRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5