Series
Ratings
300
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- Loving YouRated ★ 4.0