Movies
Ratings
1057
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5