Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5