Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0