Movies
Ratings
487
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0