Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0