Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0