Titles you rated
Just MarriedRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0