Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5- 가문의 영광: 리턴즈Rated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5