Movies
Ratings
152
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Iron LadyRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0