Series
Ratings
474
My Only OneRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0