Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5- Tokyo JulietRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 0.5
Secret HealerRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 1.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 3.5