Movies
Ratings
154
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5