Movies
Ratings
51
World War ZRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0