Titles you rated
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 1.0
The GiverRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 1.5
Grace of MonacoRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
LockeRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0