Titles you rated
ZombielandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
This Is the EndRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
London BoulevardRated ★ 0.5
The MaskRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
AftershockRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0