Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0