Titles you rated
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5- ATEEZ WORLD TOUR [TOWARDS THE LIGHT : WILL TO POWER] IN CINEMASRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0