Movies
Ratings
1109
RoboCopRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
BrightRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
NakedRated ★ 3.0