Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WONDERSRated ★ 3.5
RevivreRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
DuelRated ★ 4.0
Fatal AttractionRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
As OneRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 1.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 3.0
- Taoist MutulRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.5- Green DaysRated ★ 3.0