Movies
Ratings
737
VenomRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0