Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0