Titles you rated
Bunny DropRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ShanghaiRated ★ 4.0
IcemanRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5