Movies
Ratings
442
Mother!Rated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Children of the CornRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
PiperRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0