Titles you rated
HauntersRated ★ 0.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Love, 100°CRated ★ 2.0- Tilted SummerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Stateless ThingsRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
EliRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
TuskRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0