Series
Ratings
30
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0