Titles you rated
MotherRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 1.0
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0