Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0