Movies
Ratings
823
BugoniaRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 1.5
AliensRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5