Series
Ratings
403
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Garouden: The Way of the Lone WolfRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 1.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 1.5
My Little TelevisionRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 1.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0