Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5