Movies
Ratings
268
IdiocracyRated ★ 0.5
CubeRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5